SFO kalender

Visning:
Forrige Næste
Uge 2
mandag, 07-01-2019
14:15-15:30 Skolehjem samtaler 1A
Uge 3
mandag, 14-01-2019
14:15-15:30 Skolehjem samtaler 1A
tirsdag, 15-01-2019
18:00-21:00 Skolebestyrelsesmøde
18:00-21:00 Skolebestyrelsesmøde RUG
Uge 5
mandag, 28-01-2019
12:30-14:00 Skolevalgsdebat 8D, 9D, 9E MHJ, TBI, MPE
tirsdag, 29-01-2019
09:00-11:00 Biograftur I1 EKØ, MVG
11:30-13:30 Biograftur I1 IFM, MAG
torsdag, 31-01-2019
10:30-11:15 Elevråd for mellemtrinnet 4A, 4B, 4C, 5A, 5B, 6B, 6C PSA
Uge 9
torsdag, 28-02-2019
10:30-11:15 Elevråd for mellemtrinnet 4A, 4B, 4C, 5A, 5B, 6B, 6C PSA
15:00-18:00 Skole/hjem samtaler 7.i 7I
Uge 10
mandag, 04-03-2019
14:30-18:30 Skole/hjem samtaler 7.i 7I
Uge 11
torsdag, 14-03-2019
14:15-16:00 BAL Ressourceteam (På RUG) LKØ, SBA, SBP, MAR, MHM, NWT, MJO
Uge 13
tirsdag, 26-03-2019
17:00-19:00 Forædremøde 0.d og 0.e 0D, 0E HFA, HME
Uge 14
onsdag, 03-04-2019
18:00-21:00 Skolebestyrelsesmøde RUG R, 0A, 0B, 0D, 0E, 0F, 1A, 1B, 1D, 1E, 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 2F, 3A, 3B, 3C, 3D, 3E, 4A, 4B, 4C, 4D, 4E, 5A, 5B, 5D, 5E, 6B, 6C, 6D, 6E, 7D, 7E, 7I, 8D, 8X, 8Y, 9B, 9C, 9D, 9E, I1, M1, M2, TH, U1, U2, U3, 1-2TH, 2-3TH, 3-4TH, 5-6H, 7-9H
torsdag, 04-04-2019
14:15-16:00 Sparring i Ressourceteamet JGA, LKØ, MAR, MHM, MJO, NWT, SBA, SBP
Uge 15
mandag, 08-04-2019
- Brobygning Herlev Gymnasium 8Y SCH, RAL
tirsdag, 09-04-2019
- Brobygning Herlev Gymnasium 8Y SCH, RAL
onsdag, 10-04-2019
- Brobygning Next Ishøj 8X, 8Y ABK, ABO, RAL, SCH
Uge 17
tirsdag, 23-04-2019
18:00-21:00 Skolebestyrelsesmøde
18:00-21:00 Skolebestyrelsesmøde GRAN 0A, 0B, 1A, 1B, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 4C, 5A, 5B, 6B, 6C, 7I, 8X, 8Y, 9B, 9C, I1, M1, M2, U1, U2, U3
Uge 18
torsdag, 02-05-2019
10:30-11:15 Elevråd for mellemtrinnet 4A, 4B, 4C, 5A, 5B, 6B, 6C PSA
14:15-16:00 Sparring i Ressourceteamet Gran LKØ, MAR, MHM, MJO, NWT, SBA, SBP, JGA
Uge 19
tirsdag, 07-05-2019
14:00-19:00 Skole/hjem samtaler forår 2019 7E
Uge 20
mandag, 13-05-2019
14:00-19:00 Skole/hjem samtaler forår 2019 7E
Uge 22
onsdag, 29-05-2019
18:00-21:00 Skolebestyrelsesmøde
18:00-21:00 Skolebestyrelsesmøde RUG 0A, 0B, 1A, 1B, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 4C, 5A, 5B, 6B, 6C, 7I, 8X, 8Y, 9B, 9C, I1, M1, M2, U1, U2, U3
Uge 23
torsdag, 06-06-2019
10:30-11:15 Elevråd for mellemtrinnet 4A, 4B, 4C, 5A, 5B, 6B, 6C PSA
14:15-16:00 Ressourceteammøde SBA, SBP, MAR, MJO, MHM, LKØ, JGA
Uge 25
torsdag, 20-06-2019
18:00-21:00 Skolebestyrelsesmøde
18:00-21:00 Skolebestyrelsesmøde GRAN 0A, 0B, 1A, 1B, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 4C, 5A, 5B, 6B, 6C, 7I, 8X, 8Y, 9B, 9C, I1, M1, M2, U1, U2, U3